لوگو دیان برندینگ
Edit Content

تبریز ، روبری مسجد کبود ، ساختمان پزشکان

5546 - 3557 - 041

منو

ایمیل

تبلیغات برندینگ

تعریف کنید که چه چیزی برند شما را معتبر، مرتبط و متفاوت می کند. ما هدف برند شما را ایجاد می کنیم، به معماری برند شما انسجام می دهیم و به شما کمک می کنیم از استراتژی برند خود برای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده کنید.

طبق نظرسنجی گارتنر در سال 2021، سی و سه درصد از CMOها، استراتژی برند را به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی بازاریابی خود رتبه‌بندی می‌کنند.

چرا تبلیغات برندینگ و داشتن برند مناسب برای مارکتینگ ضروری است ؟

کار استراتژی ما توسط سه پایه ی اصلی طراحی شده است که برای کمک به پاسخ دادن به سه سوال مهم طراحی شده است.

    • برند شما به چه معناست؟  [تعریف برند]
    • چگونه باید نام تجاری به ذینفعان مرتبط مانند مشتریان، سرمایه گذاران و کارمندان پیام داده شود و ارتباط برقرار کند؟  [پیام برند]
    • سیستم نام تجاری مناسب برای ورود به بازار برای کمک به سازماندهی سبد محصولات و پیشنهادات شما به نحوی که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد چیست؟  [معماری برند]

تبلیغات خوب به چه چیزهایی نیاز دارد ؟

فرآیند تعریف برند منحصربه‌فرد ما از سه بخش تشکیل شده است:


1. بلوک‌های سازنده برند - صفت‌های کلیدی که برند شما را توصیف می‌کنند.

2. موقعیت‌ یابی برند - یک عبارت بزرگ، ساده و تاثیرگذار

3. ارزش برند - روایتی مکتوب از هدف برند که بر موقعیت‌یابی و استراتژی سازنده تأکید می‌کند.


نتیجه

درک واضح و مشترک از «چرا» برند که به موقعیت منحصربه‌فرد برند در برابر ذینفعان خارجی و داخلی کمک می‌کند و مزیت رقابتی را ایجاد می‌کند. در نهایت، طراحی برند در دیان برندینگ به سازماندهی راه بردی برند(های) شما به بازار از دیدگاه بیرونی ، مبتنی بر مشتری، کمک می کند.

منظور این نیست که به مشتریان بگویید چه می‌سازید، بلکه به آن‌ها بگویید چگونه می‌توانید به نیازهای آن‌ها پاسخ دهید و پیشنهاداتی ارائه دهید که مشکلات آنها را حل کند.


معماری برند ،سطوح عرضه‌های عرضه‌شده به بازار را تجزیه می‌کند و پایه‌ای قدرتمند برای کمک به ایجاد وضوح و ثبات در نام‌گذاری ایجاد می‌کند، و تضمین می‌کند که وقتی محصول(ها) به سیستم معماری اضافه می‌شوند به درستی منطبق می‌شوند و به بهینه‌سازی تصمیم‌گیری مشتری کمک می‌کنند. و قدرت برند را افزایش می دهند.

ثبت درخواست

جهت ثبت سفارش می توانید تعرفه ها را از صفحه تعرفه سایت چک کنید و همانجا درخواست خود را ثبت و یا با شماره مربوطه تماس حاصل فرمایید .

09101940324