طراحی اپلیکیشن2

طراحی اپلیکیشن

در دیان برندینگ، ما به هر مرحله از فرآیند طراحی اپلیکیشن موبایل، از درک دیدگاه محصول شما تا نمونه سازی اولیه و آزمایش کاربر توجه زیادی می کنیم.

رویکرد مبتنی بر تحقیق ، به ما این امکان را می دهد که موثرترین راه حل ها را برای نیازهای خاص کسب و کار شما ایجاد کنیم.

طراحان ماهنگام طراحی یک برنامه کاربردی،قابلیت استفاده، تعامل، اولویت‌های دسترسی و در نهایت تجربه کاربر را در نظر می‌گیرند

طراحی اکتشاف است

طراحی اپلیکیشن در Android و iOS

اندروید و iOS احتمالاً بزرگترین رقبا در رابطه با رابط کاربری طراحی موبایل هستند. با این حال، هر دو Android و iOS توصیه های خود را در مورد نحوه نزدیک شدن به طراحی UI دارند.

تیم حرفه ای دیان برندینگ  با در نظر گرفتن تمام جوانب به جرات در هردو زمینه قادر به ارائه بهترین نوع هستیممی باشد.

برای اطلاع از قیمت ساخت اپلیکیشن اختصاصی به این صفحه مراجعه کنید لینک تعرفه های ساخت اپلیکیشن

مراحل طراحی اپلیکیشن

Minimal Business Infographics template. Timeline with 10 steps, options and marketing icons .Vector linear infographic with ten circle conected elements. Can be use for presentation.

سوالات متداول اپلیکیشن موبایل

ایده پردازی، هدف، تحقیقات میدانی، تعیین ویژگی های اپلیکیشن، ایجاد وایرفریم، تعیین متد و روش توسعه

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید به بسیاری از پارامترها بستگی دارد. به طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. ممکن است بسته به نوع کسب و کار تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیز متفاوت باشد

یکی از نکات مهم برای طراحی وساخت اپلیکیشن موبایل اهمیت و ضرورت تطابق آن با فناوری های روز دنیای برنامه نویسی و یا به اصطلاح کدینگ می باشد. پیرو این مهم تکنسین های فنی شرکت دیان برندینگ اپلیکیشن های موبایل را با استفاده از آخرین استانداردهای پیشنهادی گوگل برای تولید نرم افزار طراحی و تولید می نمایند .

برای گوشی آیفون با سیستم عامل ios  تنها راه دریافت اپلیکیشن موبایلی همان فروشگاه اپل apple store

Scroll to top