لوگو دیان برندینگ
Edit Content

تبریز ، روبری مسجد کبود ، ساختمان پزشکان

5546 - 3557 - 041

منو

ایمیل

مهم نیست

لوگو

لوگو نمادی متشکل از متن و تصاویر است که اعتبار یک کسب و کار را مشخص می کند. یک لوگوی خوب نشان می دهد که یک شرکت چه کاری انجام می دهد و برند برای چه چیزی ارزش قائل است.

تصویر استفاده شده در لوگو پس زمینه که مشاهده می کنید نمایانگر محتوای لوگوست . طراحان لوگو از تصاویر برای نشان دادن خلاقیت و منظور خود از محتوای کمپانی استفاده می کنند .

تگ لاین (Tag Line) ، نوشته خلاصه شده از محتوای سایت یا کمپانی است که در ذهن ماندگار باشد. این بخش با استفاده از فونت های خاص و نوشتاری متفاوت جذابیت را برای بیننده چندین برابر می کند.

Addons For Elementor

توضیحات

در سطح بسیار ابتدایی، لوگوها نمادهایی هستند که از متن و تصاویر تشکیل شده اند و به ما کمک می کنند برندهایی را که دوست داریم شناسایی کنیم. اما آنها می توانند خیلی گویا تر باشند!
یک لوگوی خوب سنگ بنای برند شماست. این به مشتریان کمک می کند تا بفهمند شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و برای چه چیزی ارزش قائل هستید. این مسئولیت زیادی برای یک تصویر کوچک است!

Discover your Talents

طراحی لوگو

هدف از طراحی لوگو، ایجاد علامت تجاری بصری عالی برای یک شرکت است. 

لوگو شما را از رقبا متمایز می کند !

شاید اساسی ترین عملکرد یک لوگو این باشد که به کسب و کار شما یک نشان منحصر به فرد بدهد که شما را از سایر مشاغل متمایز کند.

این امر به ویژه در صورتی مهم است که کسب و کار شما دارای رقابت باشد (که 99.9 درصد آنها دارای رقابت هستند). قبل از اینکه برای کسب و کار خود یک لوگو دریافت کنید، باید تحقیق کنید که لوگوی رقبای شما چگونه است تا بتوانید موقعیت خود را به دست آورید.

This is a label

حوزه های فعالیت

  • فروشگاهی _ ورزشی
  • صنعتی _ املاک
  • موسیقی _ استارت آپ
  • آموزشی _ گردشگری
  • پزشکی و سلامت _ اینستاگرام

This is a label

ثبت سفارش

قیمت طراحی لوگو حرفه ای ، نیازمند تحقیقات در زمینه روانشناسی رنگ و فونت ها است و بستگی به این فرایند دارد که متخصصان ما آن را ارزیابی می کنند . 
بنابراین شما می توانید با ارسال ایمیل درخواست خود را ثبت کرده تا مشاورین ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.