Edit Content

طراحان وب چه می کنند ؟

طراحان دیان برندینگ با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، طراحی و چیدمان یک وب سایت را با تخصص و دانش فنی خود ایجاد می کنند.

آنها درک عمیقی از UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) دارند و در استفاده از برنامه های طراحی برای ایجاد عناصر بصری ماهر هستند. همچنین با مهارت و تخصص خود هویت برند را در عناصر طراحی وب سایت به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشند.

بازدیدکنندگان تجربه خود را با یک وب سایت خاص بر اساس زیبایی شناسی آن و میزان شهودی بودن آن از نظر ناوبری ارزیابی می کنند.

 بنابراین، طراحان دیان برندینگ از Adobe ، CorelDraw ، Inkscape و سایر برنامه های طراحی برای ایجاد انیمیشن، گرافیک، آیکون، لوگو و سایر عناصر یک وب سایت استفاده می کنند تا آن را تا حد امکان تعاملی کنند.

 تیم ما همچنین بر جنبه خلاقانه و بصری وب سایت تمرکز می کند و از شیوه های مختلف طراحی مانند تقارن، سیستم های رنگی، تناسبات و غیره برای جذب بازدیدکنندگان پیروی می نمایند. علاوه بر این، بر روی فونت‌ها، قرار دادن تصاویر و ویدیوها و ایجاد طرح‌بندی با استفاده از زبان‌های کدنویسی کار می‌کنند تا بهترین نتیجه ممکن را به کاربران ارائه دهد.

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Edit Content

مراحل طراحی سایت

  1. تماس با کارشناس
  2. بررسی توسط تیم طراحی سایت
  3. تایید طرح نهایی توسط کارفرما
  4. انعقاد قرارداد
  5. تحویل سایت به مشتری
Edit Content

طراحی سایت خود را به دیان برندینگ بسپرید

طراحی وب فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و اجرای طرح طراحی وب سایت

 این به این معناست که کاربردی باشد و تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد. و در این میان تجربه کاربر در فرآیند طراحی وب بسیار مهم است.

طراحی وب اساساً شامل کار بر روی هر ویژگی وب سایتی است که افراد با آن در تعامل هستند، به طوری که وب سایت ساده و کارآمد باشد و به کاربران اجازه دهد به سرعت ،اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و از نظر بصری دلپذیر به نظر برسد.

همه این عوامل، وقتی با هم ترکیب شوند، تعیین می کنند که وب سایت چقدر خوب و حرفه ای طراحی شده است.

و کار ما در شرکت دیان برندینگ تحقق این هدف است.

Edit Content

ثبت درخواست

  1. جهت ثبت سفارش می توانید تعرفه ها را از صفحه تعرفه سایت چک کنید و همانجا درخواست خود را ثبت و یا با شماره مربوطه تماس حاصل فرمایید .

    09101940324