لوگو دیان برندینگ
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

منو

ایمیل

یک طراحی لوگو به چه چیزهایی نیاز دارد ؟

Logo Design Brief

تهیه بریف طراحی لوگو (Logo Design Brief)، یکی از اقدامات مهمی هست که شما برای شروع کسب و کارتان به آن نیاز دارید . این اقدام به شما کمک می کند تا با طراح لوگو ، موارد و جزئیات شرکت و هدفی که در پیش دارید را به اشتراک بگذارید تا به نتیجه مطلوب و مورد خواست خود برسید.

بریف طراحی لوگو سندی است که تمام اطلاعاتی را که یک طراح گرافیک برای ایجاد یک لوگو برای کسب و کار شما نیاز دارد را ارائه می دهد. به طور کلی حاوی اطلاعات اولیه در مورد شرکت، سبک طراحی مورد نظر، چارچوب زمانی پروژه و بودجه است. هر گونه سوء تفاهم از این نکات ممکن است منجر به شکاف ارتباطی بین شما و طراح شود و در نتیجه لوگوی تهیه شده کمتر از انتظارات شما باشد.

سه مرحله برای نوشتن یک بریف عالی

مرحله اول 

شرکت خود را معرفی کنید .

در رابطه با نحوه مدیریت ، اهداف شرکت و بازار کاری که در آن قرار دارید برای ما توضیح دهید. اگر شرکتی دارید که در آن بیزینس خاصی انجام می دهید و نیاز به معرفی دقیق دارد شرح دهید.

مرحله دوم 

انتظارات و درخواست خود را از یک لوگو را بیان کنید

یک لوگوی حرفه ای به موارد زیر احتیاج دارد :

1. سبک لوگو 
یک لوگو می تواند مدرن ، کلاسیک ، مینیمال و یا سبک تایپوگرافی به خود بگیرد

2. رنگ لوگو 
یک لوگوی حرفه ای نیاز به رنگهایی دارد که از لحاظ روانشناسی مختص حرفه ای که انجام میدهید ، سلیقه بازارکاری که در ان مشغول هستید و … دارد. 

3. فونت لوگو 
لوگو بایستی دارای فونتی به یاد ماندنی و ماندگار باشد

دیان برندینگ با تیم حرفه ای خود تمامی موارد گفته شده را طبق درخواست شما بررسی کرده و خروجی مورد نظر را ارائه می دهد

مرحله سوم 

بودجه و بازه زمانی 

تیم حرفه ای دیان برندینگ با در نظر گرفتن بودجه و هزینه ای که می کنید و همینطور زمان بندی محدودی که دارید ، خروجی قابل توجه و مورد پسند شما را می دهد. 

با اینحال بهتر است در فرم درخواست لوگوی خود تامی موارد گفته شده را نوشته و ثبت کنید تا کارشناسان با در نظر گرفتن تمامی موارد ، یک لوگوی دقیق، حرفه ای و طبق درخواست شما طراحی کنند.

فرم زیر را با دقت پر کرده و برای ما ارسال کنید