لوگو دیان برندینگ
Edit Content

تبریز ، روبری مسجد کبود ، ساختمان پزشکان

5546 - 3557 - 041

منو

ایمیل

ضرورت سئو چیست ؟

سئو مخفف "بهینه سازی موتور جستجو" است. به عبارت ساده، سئو به معنای فرآیند بهبود وب سایت شما برای افزایش دیده شدن آن در گوگل، مایکروسافت بینگ و سایر موتورهای جستجو هر زمان که افراد به جستجو می‌پردازند، مانند :

محصولاتی که می فروشید، خدماتی که شما ارائه می دهید، اطلاعات در مورد موضوعاتی که در آن تخصص و یا تجربه عمیقی دارید.

هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، احتمال پیدا شدن و کلیک روی آنها بیشتر می شود.

در نهایت، هدف بهینه‌سازی موتور جستجو کمک به جذب بازدیدکنندگان وب‌سایت است که به مشتری، یا مخاطبی تبدیل می‌شوند که مدام برمی‌گردد.

چرا سئو برای سایت شما مهم است ؟

سئو یک کانال بازاریابی مهم است. اول و مهمتر از همه:

جستجوی ارگانیک 53 درصد از کل ترافیک وب سایت را ارائه می دهد.سئو نتایج واقعی کسب‌وکار را برای برندها، مشاغل و سازمان‌ها در هر اندازه به ارمغان می‌آورد.

هر زمان که مردم می خواهند به جایی بروند، کاری انجام دهند، اطلاعاتی بیابند، تحقیق کنند یا محصولی بخرند یا خدماتی دریافت کنند - عملکرد آنها معمولاً با جستجو در وب آغاز می شود.

اما امروزه جستجو به طرز باورنکردنی دقیق تر و هدمندتر شده است. کاربران ممکن است در موتورهای جستجوی وب سنتی (مانند گوگل، مایکروسافت بینگ)، پلتفرم‌های اجتماعی (مانند YouTube، اینستاگرام) یا وب‌سایت‌های خرده‌فروشی را جستجو کنند.

انواع سئو

سئو فنی

بهینه سازی جنبه های فنی یک وب سایت.

سئو در سایت

بهینه سازی محتوای یک وبسایت برای کاربران و موتورهای جستجو

سئو خارج سایت

ایجاد ویژگی های برند (به عنوان مثال، افراد، علائم، ارزش ها، چشم انداز، شعارها، عبارات جذاب، رنگ ها) و انجام کارهایی که در نهایت آگاهی و شناخت برند را افزایش می دهد (یعنی نشان دادن و افزایش تخصص، اقتدار و قابل اعتماد بودن آن ) و تولید تقاضا.

  • شما 100% کنترل محتوا و بهینه سازی های فنی را حفظ می کنید.
    این مورد همیشه در باره فضای خارج از سایت صدق نمی کند (شما نمی توانید لینک های سایت های دیگر را کنترل کنید یا اگر پلتفرم هایی که به آنها متکی هستید در نهایت بسته شوند یا تغییرات اساسی ایجاد کنند)، اما این فعالیت ها هنوز هم بخش کلیدی این سه گانه موفقیت سئو هستند.
  • سئو را به عنوان یک تیم ورزشی تصور کنید. برای پیروزی هم به یک حمله و دفاع قوی و هم به هواداران (با نام مستعار، تماشاگر) نیاز دارید.
    همیشه بهینه سازی فنی را به عنوان دفاع خود، بهینه سازی محتوا را به عنوان حمله خود، و بهینه سازی خارج از سایت را به عنوان راه هایی برای جذب، تعامل و حفظ پایگاه طرفداران وفادار در نظر بگیرید.

سوالات متداول سئو

← رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان می برد ؟

 

با توجه به سختی کلمات انتخابی شما و همچنین رقابتی بودن آن، مدت زمان “سئو سایت”  فرق می کند اما زمانی که توسط خود گوگل برای سئو وب سایت اعلام شده حداقل 8 ماه است.

 

← مشاور سئو کیست ؟

 

معمولا مشاور سئو فردی است که بر اساس کسب و کارمورد نظر شما شروع به آنالیز وب سایتتان می کند و در نهایت یک استراتژی مناسب در ارتباط با سایت شما برای سئو سایت شما می چیند تا آن را به مرحله اجرایی برساند.

 

←  هزینه مشاوره سئو چقدر است ؟

 

هزینه مشاوره سئو سایت شما بستگی به وضعیت وب سایت شما دارد که بعد از بررسی آن محاسبه می شود.

سوالات متداول سئو

← تفاوت مشاوره سئو با خدات سئو چیست ؟

 

در خدمات سئو صرفا کارشناسان مربوطه سئو سایت شما را بهبود می بخشند و اطلاعاتی به شما اضافه نمی شود.اما بزرگ ترین و اصلی ترین تفاوت های بین خدمات سئو و مشاوره سئو این است که که در مشاوره سئو بر دانش و اطلاعات سئویی شما نیز افزوده می شود.

 

← آیا بهینه سازی چندین کلمه کلیدی همزمان امکان پذیر است؟

 

بله. کاربر می تواند چندین کلمه کلیدی را همزمان سئو کند، البته باید بدانید که کلمات کلیدی طبق اصول سئو انتخاب می شوند تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

ثبت درخواست

جهت ثبت سفارش می توانید تعرفه ها را از صفحه تعرفه سایت چک کنید و همانجا درخواست خود را ثبت و یا با شماره مربوطه تماس حاصل فرمایید .

 

09101940324