لوگو دیان برندینگ
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

منو

ایمیل

یک طراحی سایت به چه چیزهایی نیاز دارد ؟

website Design Brief

یک خلاصه طراحی وب سایت، فرآیند طراحی وب سایت، الزامات و جدول زمانی را تشریح می کند. هدف آن این است که به هر دو طرف درک روشنی از آنچه از نظر گردش کار پروژه، محصولات قابل تحویل و خدمات پس از راه اندازی مورد انتظار است، ارائه دهد.

این خلاصه همچنین برآورد دقیق تری از هزینه های پولی و مقیاس های زمانی را به مشتریان ارائه می دهد. این نتیجه شناسایی همه الزامات کلیدی و قابل تحویل در مراحل اولیه است.

سه مرحله برای نوشتن یک بریف عالی

مرحله اول 

شرحی از کسب و کار- شرکتی که سایت برای آن است ارائه دهید

در رابطه با نحوه مدیریت ، اهداف شرکت و بازار کاری که در آن قرار دارید برای ما توضیح دهید. اگر شرکتی دارید که در آن بیزینس خاصی انجام می دهید و نیاز به معرفی دقیق دارد شرح دهید.

مرحله دوم 

شرح فعالیت 

هر شرکت یا کسب و کاری برای یک سری اهداف، فعالیت خود را آغاز کرده و ادامه می دهد. شما بایستی هدف خود از بیزینس به صورت کامل شرح دهید و اینکه آیا قبلا سایتی برای کسب و کار شما طراحی شده است یا نه ؟

تمامی موارد بایستی ذکر شود و درخواست های خود را از طراح سایت شرح دهید .ازجمله لوگو ، محتوای سایت ، صفحات سایت ….

مرحله سوم 

بودجه و بازه زمانی 

تیم حرفه ای دیان برندینگ با در نظر گرفتن بودجه و هزینه ای که می کنید و همینطور زمان بندی محدودی که دارید ، خروجی قابل توجه و مورد پسند شما را می دهد. 

با اینحال بهتر است در فرم درخواست سایت خود تمامی موارد گفته شده را نوشته و ثبت کنید تا کارشناسان با در نظر گرفتن تمامی موارد ، یک لوگوی دقیق، حرفه ای و طبق درخواست شما طراحی کنند.

فرم زیر را با دقت پر کرده و برای ما ارسال کنید