لوگو دیان برندینگ
Edit Content

تبریز ، روبری مسجد کبود ، ساختمان پزشکان

5546 - 3557 - 041

منو

ایمیل

تبلیغات شبکه مجازی

به زبان ساده، تبلیغات بنری نوعی تبلیغات دیجیتال از طریق تبلیغات خلاقانه است که به عنوان بنر شناخته می شود.

بنرها تبلیغات مستطیلی خلاقانه‌ای هستند که در امتداد بالا، کنار یا پایین یک وب‌سایت نشان داده می‌شوند، به این امید که ترافیک را به سایت اختصاصی تبلیغ‌کننده هدایت کند، آگاهی ایجاد کند و توجه کلی به برند را ایجاد کند. این نوع تبلیغات آنلاین به سبک بنر تصویری نوعی تبلیغات نمایشی است.

هدف از تبلیغات چیست

برای شروع ایجاد تبلیغات بنری، برندها باید چند اصل و گام کلیدی را در نظر بگیرند تا بیشترین تاثیر را داشته باشند.

    • تشریح اهداف و مقاصد برند 

برندها باید به طور انتقادی در مورد اینکه موفقیت در یک کمپین تبلیغاتی بنری چگونه به نظر می رسد و اقدام مورد نظر بینندگان پس از دیدن تبلیغات بنری باید فکر کنند.

 

    • شناسایی مخاطب مناسب آگهی مورد نظر برای دستیابی به چه کسانی است؟

اطمینان از اینکه برند مخاطب مناسبی را برای تبلیغات بنری در ذهن دارد، بر موفقیت کلی تبلیغ تأثیر می گذارد.

  •  

هدف از تبلیغات چیست

    • CTA مناسب ایجاد کنید

برندها از بینندگان می خواهند چه کاری انجام دهند؟ این می تواند از کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند یا کلیک بر روی تبلیغ برای اشتراک در خبرنامه آنها در وب سایت آنها باشد.

این عوامل برای یک نام تجاری مهم هستند تا زمینه موفقیت را ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که بصری خلاقانه بنر با هدف تجاری همسو می شود.

مزایای تبلیغات

طراحی وب فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و اجرای طرح طراحی وب سایت، به گونه ای است که کاربردی باشد و تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد. تجربه کاربر در فرآیند طراحی وب بسیار مهم است.

وب‌سایت‌ها دارای مجموعه‌ای از عناصر هستند که به روش‌هایی ارائه شده‌اند که حرکت در آنها را آسان می‌کند.

طراحی وب اساساً شامل کار ،بر روی هر ویژگی وب سایتی است که افراد با آن در تعامل هستند، به طوری که وب سایت ساده و کارآمد باشد، به کاربران اجازه دهد به سرعت ،اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و از نظر بصری دلپذیر به نظر برسد.

همه این عوامل، وقتی با هم ترکیب شوند، تعیین می کنند که وب سایت چقدر خوب طراحی شده است.و کار ما در شرکت دیان برندینگ تحقق این هدف است.

ثبت درخواست

جهت ثبت سفارش می توانید تعرفه ها را از صفحه تعرفه سایت چک کنید و همانجا درخواست خود را ثبت و یا با شماره مربوطه تماس حاصل فرمایید .

09101940324